podpora 81alarm

kontaktujte nás

Kontakty a podpora

Děkujeme, že se rozhodujete pro 81alarm. Uděláme všechno pro to, aby jste byli přímo nadšení.

+420 511 114 880
telefon
Adresa sídla
81 alarm s.r.o.
Hybešova 256/18
60200 Brno

IČ: 07660537
DIČ: CZ07660537

Často kladené dotazy

Pro komplexní zabezpečení domácnosti doporučujeme Ajax startovací balíček. Další výběr komponentů závisí, zda chcete střežit Váš domov před lupiči, požárem, či záplavou. Se správným výběrem Vám pomůže náš technik přímo u Vás doma nebo se můžete ozvat na [email protected] a my Vám rádi poradíme.

Pokud si sami na montáž alarmu netroufáte, nebo máte pochybnosti, rádi k Vám pošleme našeho technika který Vám navrhne řešení, dá Vám přesnou kalkulaci a zajistí techniky, kteří Vám alarm namontují.

Se správným umístěním jednotlivých komponentů Vám přímo ve Vaší domácnosti poradí náš technik. Popřípadě se můžete obrátit na naše zákaznické centrum, kde Vám rádi poradíme.

Poskytujeme dvouletou záruku nejen na samotné Huby, ale na veškeré související komponenty a provedené práce. Pokud by se Vám v záruce cokoli pokazilo a na našem skladu nebyl k dispozici potřebný náhradní díl, vyměníme vám ihned alarm za nový. V případě dodržení servisních kontrol 1x ročně se Vám navíc záruka automaticky prodlouží. Při splnění těchto podmínek tak můžete mít záruku na zařízení i po dobu pěti let.

Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle zákaznického centra, e-mailem nebo prostřednictvím formuláře. Jednotlivé kontakty naleznete na této stránce.

V případě problémů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle zákaznického centra, e-mailem nebo prostřednictvím formuláře. Jednotlivé kontakty naleznete na této stránce.

Alarm AJAX využijete v rodinném domě, bytě, ale i kanceláři nebo obchodě. S přizpůsobením jednotlivých komponentů podle Vašich požadavků Vám vždy rádi pomůžeme.

Systém AJAX počítá i s domácími zvířaty. Stačí si správně nastavit jednotlivé komponenty tak, aby zvíře alarm nespustilo. I s tímto Vám vždy rádi pomůžeme.

Mobilní aplikace systému Vás upozorní na problém ať jste kdekoli. Můžete si navíc zvolit i napojení na bezpečnostní agenturu i další scénáře, které se automaticky spustí při detekci narušení.

Přejeme si, aby Vám naše alarmy dobře sloužily co nejdéle. Proto se kromě samotné instalace alarmů, zabýváme také jejich servisem, údržbou a případným seřizováním. Budeme Vás vždy kontaktovat s nabídkou pravidelné servisní kontroly, díky které budete doma vždy v bezpečí a bez starostí.

Napište nám

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

pozor

Informace o zpracování osobních údajů.

Proč je 81alarm lepší

Proč si zvolit alarm od

Kvalitní práce a produkty

Na prvním místě je u nás vždy kvalitně odvedená práce. Chceme, aby Vám náš alarm dlouho a spolehlivě fungoval a přinášel klid a bezpečí.

81alarm

Spolehlivé značky

Záleží nám na kvalitě a spolehlivosti výrobků, a proto instalujeme pouze alarmy značky AJAX a Jablotron.

ajax
jablotron

Záruční i pozáruční servis

Jistota, že vše bude fungovat, jak má. Za naší prací si stojíme, a proto nabízíme v případě pravidelného servisu systému možnost opakovaného prodlužování záruky, a to jako bonus v ceně servisu.

Pravidelná údržba

Přejeme si, aby Vám naše alarmy dobře sloužily co nejdéle. Proto se kromě samotné instalace alarmů, zabýváme také jejich servisem, údržbou a případným seřizováním.

Bezchybná funkce i instalace

Na alarmy i práce poskytujeme plnou dvouletou záruku. Naše produkty jsou spolehlivé. Pokud by se Vám v záruce i přesto cokoli pokazilo a bylo nutné čekat na dodání náhradního dílu dodavatelem, vyměníme Vám ihned jakýkoliv komponent za nový.

Pořádek a úklid po instalaci

Možnost vzniku nepořádku při instalaci minimalizujeme použitím vhodných postupů a profesionálních nástrojů, kterými jsou všichni naši odborníci vybaveni. Veškeré vzniklé nečistoty po instalaci odklidíme a zajistíme i jejich odvoz.

Pojištění

S instalací alarmů a souvisejícími úkony máme zkušenosti a všechno probíhá hladce. Pro všechny případy jsme ale pojištěni u Kooperativy na 5 milionů Kč.

Dostupnost

Vaše rozhodnutí spolupracovat s námi je zavazující. Kdykoliv nám můžete zavolat nebo napsat a zeptat se na nastavení konkrétních částí systému. Rádi Vám se vším poradíme.

Namontujeme vám alarm v těchto městech

mapa ČR

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Pohořelice, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc, Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec

Firma je zapsaná 21.11.2018 v OR vedeném KS v Brně, oddíl C., vl. 109404.

Aktuální znění obchodních podmínek včetně pravidel mimosoudního řešení sporů naleznete na adrese pravidla.81alarm.cz.

Informace o zpracování osobních údajů